Już od najmłodszych lat czułam silną potrzebę szycia, przerabiania, kombinowania i tworzenia czegoś innego niż było na rynku. Jako dziecko szyłam pod czujnym okiem Mamy, przerabiałam zasłony na sukienki, a ze skrawków skóry i obiciówki szyłam kapcie na zmianę do szkoły :). Instynktownie wolałam wykorzystać ponownie posiadaną rzecz niż kupić nową, niekoniecznie dobrą jakościowo w sklepie. Stąd przekonanie, że w ten sposób mogę nosić ciekawe ubrania, a jednocześnie nie przykładam ręki do nadprodukcji rzeczy kiepskiej jakości.

Przez wiele lat upcycling był dla mnie jedynie hobby, 20 lat temu nie było tak dużej świadomości o zgubnym wpływie fast fashion na środowisko, więc przerabiałam rzeczy jedynie dla siebie i znajomych. 

Obecnie moja marka tworzy dla Was coraz więcej niepowtarzalnych dodatków w zgodzie z ideą zero waste i odpowiedzialnej mody.

Jedwabie na opaski, gumki czy spinki pochodzą z drugiej ręki, wszystkie produkty szyję sama, nie znalazłam jeszcze osoby spełniającej moje oczekiwania dotyczące jakości i estetyki jakiej wymagam, ale przede wszystkim jakiej oczekujecie Wy.